Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Kurumsal Gelişim Eğitimleri Yıllardır

ruh sağlığı alanında tecrübe kazanmış ve şirketlere danışmanlık hizmeti vermiş; en büyük arzusu bireylerin psikolojik sağlıklarını iyileştirmek ve var olanı korumak adına çalışan ruh sağlığı uzmanları olarak şirketlere vereceğimiz eğitimleri sizlere sunmak istiyoruz. Biz bireysel iç huzurun bütün şirket ailesinin mutluluğunu ve basarisini katlayarak arttıracağını biliyoruz. Uluslararası yapılmış araştırmalar, global basarinizi arttırmanızı desteklemek için yararlanacağınız en önemli becerileri sizlere anlatiyor. Yönetici ve çalışanlarınızın en verimli çalışabileceği ve şirket içindeki kişisel performanslarını en üst düzeyde gösterebilecekleri eğitimleri almasını desteklemek için tecrübelerimizle sizin yanınızdayız.

GENEL ICERIK

Section 1

-Şirketin insan kaynakları sorumlusu ile çalışanların ihtiyaçlarının belirlenmesi

-Şirket çalışanlarının kişilik özelliklerinin ve / veya davranış özelliklerinin belirlenmesi için uygun test ve analiz yöntemlerinin belirlenmesi

-Test analizlerini gruplara ayırarak, şirket yöneticileri ile psikolojik ihtiyaçlara yönelik grup çalışmaları dizayn etmek

-Haftada 2 kez olacak şekilde, 14 kişilik gruplara ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlamak

-Bir ay sonra psikolojik ölçümleri tekrarlayıp analizleri yöneticilerle paylaşmak

Section 2

Yöneticilere Yönelik Geliştirilmiş Özel Eğitimler;

-Kendi potansiyelini fark etme ve gerçekleştirme eğitimi

-Liderlik becerilerini geliştirme eğitimi

-Duygu odaklı çözüm üretme becerilerini geliştirme eğitimi

-Duygusal zeka ile ekip yönetimi Bütün Çalışanlara

Yönelik Geliştirilmiş Özel Eğitimler;

-Karar alma ve sorun çözme becerilerini geliştirme eğitimi

-İletişim becerilerini geliştirme eğitimi

-Etkin takım kurma, takım içinde kendini gerçekleştirme ve takımdaşlık eğitimi

-İş hayatında kişisel ve kurumsal vizyon geliştirme eğitimi

İletişimin Esas Anahtarları

Eğitim Süresi: 2 Gün (5+5 / 10 saat)

Eğitimin Amacı: İletişim hayatımızın her alanında bizim etkin olmamızı sağlayan en önemli unsur. İş yaşantısında ise iyi bir iletişim, size bütün kapıları açabilir. Uzman psikolog eşliğinde kendinizi daha iyi tanımak ile başlayacak eğitim serüveni, diğerini tanımak ve en iyi biçimde iletişimi devam etme becerilerinin geliştirilmesinin hedef almaktadır.

Etkili bir ekip

Eğitim Süresi: 3 Gün (5+5+5 / 15 saat)

Eğitimin Amacı: ‘Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için’ temennisinin gerçekleşmesi için yapılabilecek adımların çalışanlara kazandırılması bu eğitimin en önemli amaçları arasındadır. Etkili bir takım nasıl kurulur ve enerjisi nasıl arttırılarak devam ettirilebilir? Takım oyuncuları ve liderler arasındaki dans nasıl olmalı ki, ekibin enerjisi her zaman yüksek motivasyon eşliğinde şirketi zirveye taşısın?

Sorumluluk Vermek / Almak

Eğitim Süresi: 2 Gün (5+5 / 10 saat)

Eğitimin Amacı: Sorumluluk, kişinin öncelikli olarak kendine ve başkalarına karşı yerine getirmesi gereken yükümlülükleri zamanında yerine getirmesi zorunluluğudur. Başarılı bir iş hayatı için sorumluluk bir zorunluluk olmaktan öte, bir ahlak anlayışına dönüşmeli ve çalışma etiği olarak hayatın içine alınmalıdır. Eğitimi tamamlayan çalışanlar hem özel hem iş hayatlarında, özellikle kendilerine karşı, sorumlulukları konusunda daha bilinçli ve etkin yollar izleyebileceklerdir.

İmaj Yönetimi

Eğitim Süresi: 3 Gün (5+5+5 / 15 saat)

Eğitimin Amacı: Bizi başarıya götüren en önemli iki etken, kendimizi nasıl algıladığımız ve nasıl yansıttığımızdır. Kendimizle ilgili algımızı nasıl tutarlı, dengeli ve doğal hale getirebilir /gerçekleştirebiliriz? Kendimizi doğru yansıtmak için gerekli bilgi ve farkındalığın kazanılması bu eğitimin en önemli kazanımlarından olacaktır. Özel ya da iş yaşamınızda, kimin hayatına nasıl iz bırakacağınızın kontrolü neden sizde olmasın ki?

Bedeninizi ve ruhunuzu yeterince iyi tanıyarak, en doğru ve doğal şekilde ifade ettiğinizde, sizi başarı yolunda kim alıkoyabilir…

Motivasyon ve Hayal kurabilme

Eğitim Süresi: 2 Gün (5+5 / 10 saat)

Eğitimin Amacı: Kaptanlar rotasını belirlediğinde hiç bir fırtına onu ve tayfasını durduramaz. Hayatınızın dümenini ele geçirmek ve dışardan bakıldığında ürkütücü görünen okyanuslara korkusuzca atılmak isteyenlerin gelebileceği bir eğitim.

Hayal etmek, insan oğlunun en ayırıcı özelliği; peki hayalleri gerçeğe dönüştürmek? İlk adımı atmada sizi durduran ne, bu eğitimde kendinizle yüzleşecek, sizi durduran olguların neler olduğunu birlikte keşfedeceğiz. Birlikte savaşacağız, hazır mısınız?

Şirket ve Belediyeler İçin Kurumsal Eğitimler

-Stres ve motivasyon eğitimleri

-Liderlik ve iletişim teknikleri eğitimleri

-İşe alımlarda kişiye uygun departman yerleştirmesi eğitimleri

-Şirket çalışanlarının başarılarını geliştirme eğitimleri

-Çalışanlara psikolojik testler uygulama ile değerlendirme

-İşten çıkarımlarda destek eğitimleri

Call Now ButtonHEMEN ARA!
X