Hakkımızda

Ruhsal sorunların yaşamımızdaki can sıkıcı rolünün her geçen gün giderek arttığı bir dünyada yaşıyoruz maalesef. Gelişen teknoloji, hızla artan dünya nüfusu, zorlaşan kişisel ilişkiler, zorlu çalışma ve yaşam koşulları nedeni ile gitgide daha da zor bir hayata adımlar atıyoruz.

Zi&oN Psikiyatri Akademisi olarak öncelikli amacımız sıkıntıları nedeni ile başvuran insanların sorunlarına bilimsel, etik, dürüst ve içten yaklaşımlarla çözüm yolları aramaktır.

Kliniğimizde hem ilaç tedavileri hem de kişiye uygun psikoterapiler ve testler uygulanmaktadır. İlkemiz doğrultusunda kişisel gizliliğe özen göstererek, tam olarak çözüm için tüm imkanlarımızla çalışmayı gaye edinmiş bulunmaktayız.

Akademimizin diğer bir amacı ise kendi alanında deneyimli ve uzman kadromuzca klinik deneyimler, vaka analizleri, süpervizyonlar ve örneklerle birlikte psikiyatristler, psikologlar, psikolojik danışmanlık ve rehberlik uzmanları, psikiyatri hemşireleri gibi ruh sağlığı alanında hizmet veren tüm çalışanlara güncel, bilimsel ve akademik eğitimler vermektir.

Aynı zamanda gelişmekte olan, kendini geliştirmeyi ilke edinen ve gelişmiş şirketlere daha iyi hizmet verebilmeleri, çalışanlarının ve yöneticilerinin gerek kişisel olsun gerekse şirket çıkarları için olsun kendilerini geliştirebilmeleri adına profesyonel eğitimler vermekteyiz.

Geçmişi değiştiremeyiz fakat şimdiyi anlayabilir ve geleceğimizi aydınlatabiliriz…

 

Varoluşun geleceği…

HEMEN ARA!
X