Dönüşüm Okulu

Dönüşüm Okulu

Kendi içsel keşfimiz adına adımlar atmak, diğerini anlamak ve gitmek istediğiniz yola, en gerçekçi rotaları çizmek ister misin?

Kaptanlar rotasını belirlediğinde hiçbir fırtına onu ve tayfasını durduramaz. Hayatınızın dümenini ele geçirmek ve dışardan bakıldığında ürkütücü görünen okyanuslara korkusuzca atılmak isteyenlerin gelebileceği bir eğitim.

Hayal etmek, insan oğlunun en ayırıcı özelliği; peki hayalleri gerçeğe dönüştürmek? İlk adımı atmada sizi durduran ne, bu eğitimde kendinizle yüzleşecek, sizi durduran olguların neler olduğunu birlikte keşfedeceğiz. Birlikte savaşacağız, hazır mısınız?

Doğduğunuz, yetiştiğiniz, yaşadığınız çevre içerisinde zamanla ‘’benlik’’ duygunuzu, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı oluşturursunuz. Bilişsel Davranışçı Terapi bireylerin çocukluktan bu yana oluşturdukları benlik duyguları ve davranışlarını etkileyen otomatikleşen düşünceleri üzerine kuruludur.

Otomatikleşen düşünceler, hayatınızda değişen kişilere, değişen işlere, değişen yaşam standartlarına rağmen duygu ve davranışlarınız açısından aynı senaryoları tekrar yaşamanıza neden olur

Alıştığınız hayat, her zaman kontrolünüz dahilinde değildir

Sizi tatmin etmeyen bir iş ortamında çalışıyor olabilirsiniz, ya da artık huzursuzluk dışında mutlu anlarınızın bulunmadığı ilişkileri, evlilikleri sürdürüyor olabilirsiniz. Huzursuz, kaygı yaratan, üzücü deneyimler içinde de bulunsanız, alıştığınız, bildiğiniz, ‘’güvenli’’ alandan çıkmak için direnç gösteriyor olabilirsiniz.

Dönüşüm Okulu hayatta karşılaşabileceğiniz ve kontrolünüz dışında gelişen, işsizlik, boşanma, ayrılık, sevilen birinin kaybı gibi, beklenmeyen değişimler ve kaygı ile başa çıkma kapasitenizi artırmak, değişime olan direncinizi kırmak için tasarlandı.

Bu konservatif eğitim ile hayatınızı yeniden gözden geçirebilir ve bilinçli değişim yaratmak istediğiniz alanda kazandığınız farkındalıkla, daha kolay bir dönüşüm süreci inşa edebilirsiniz. Hayatınızı yeniden yaratabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

 • Benlik algısı, şu an olduğunuz kişiyi tanımlamak
 • Bilişsel zemin taraması
 • Rol kuramı ve statü ile normlar
 • Değişim yolculuğu ve bireysel geçmiş zemin üzerinden yolculuk seçimi
 • Yaşam çemberi ile değişime net bakış
 • Hayatın dengesini analiz edebilmek
 • Kendinize ait tanımladığınız benlik algısı
 • Otomatik düşünceler ve şemalar
 • Kendini manüple eden gremlinler
 • Yeni bir hayata zihinsel hazırlık ve beyin sistemleri
 • Vizyon koçluk uygulaması ile hedef belirlemek

Eğitim sonunda, yaşam zemininizi fark edebilecek, hayatta aldığınız rollerin esnekliğini oluşturabileceksiniz. Otomatikleşen düşünceler ve engelleyen inanlar açığa çıktığında, oluşturduğunuz yeni zihinsel vizyon ve eylem adımları ile, kendi hayatınızı daha aktif ve doyumlu yönetebilir hale geleceksiniz.

Sertifika: Eğitim sonunda katılımcılara akademi ve dernek onaylı sertifika verilecektir.

Kimler eğitime katılabilir:

-Ruh sağlığı alanında çalışanlar

-Psikolojiye ve kendini tanımaya ilgi duyanlar,

-Hayatında önemli değişim sürecine girmiş ya da girecek olanlar,

-Aile ve iş ilişkilerini güçlendirmek isteyenler,

-Hayatının yeni döneminde kendi benliğini tanıyarak, yeni bir özel kurumsal kimlik oluşturmak isteyenler,

-İş hayatında yaşadığı kriz dönemlerini rahat ve kolay geçirmek isteyenler,

-Bireysel olarak seans alan, almak isteyen ve kendine yardım tekniklerini öğrenerek değişim süreçlerinde daha aktif rol almak isteyenler,

-Kariyer alanında güçlü yönlerini fark edip geliştirmek isteyen, iş hayatında yönetim, kendini tanıma, takımı tanıma alanında ilk adımı atmak ve geliştirmek isteyenler,

-Kariyer ve meslek değiştirmek isteyenler.

Eğitim yeri: Zi&oN Psikiyatri Akademisi

Eğitim tarihleri: Eğitim tarihleri için lütfen Instagram ve Facebook sayfamızı takip ediniz.

Eğitim ücreti: Ücret bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için lütfen 0212 247 49 47 veya 0530 247 01 99 numaralı telefonları arayınız veya [email protected] adresine iletişim bilgilerinizi bırakınız. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

HEMEN ARA!
X